quitter.pl

Ivo Friendica

Debata przedwyborcza

Kaczyński przestraszył się debaty z Kidawą-Błońską. Nic dziwnego, prezes boi się kobiet. Poza tym kiepsko wypada z tym swoim mlaskaniem...

https://wiesci24.pl/2019/09/20/kaczynski-przestraszyl-sie-debaty-z-kidawa-blonska/
Ja tam ani na panią Kidawę-Błońską, ani na nikogo innego z Platformy Obywatelskiej nie zamierzam głosować.
Ivo Friendica
Ja też na PO nie głosuję, tylko na Lewicę. Ale oglądanie jak prezes ma pietra przed potencjalną debatą i tak cieszy ;)
J Burton Friendica (AP)
Swoją drogą to widzę, że PiS szykuje się do zmiany konstytucji w Polsce. Będzie polexit?
Szczerze mówiąc, to stosunkowo mało mnie polexit obchodzi. Podstawa to zwalczanie kapitalizmu. A jeżeli chodzi o konkretne regulacje prawne, to jedną z ważniejszych spraw do wykonania jest zniesienie obowiązku posiadania zezwolenia na uprawę konopi siewnych.
Ivo Friendica
Konopie są ok. Choć jest mnóstwo innych ważnych spraw, jak choćby problemy z leczeniem chorych na raka, na stwardnienie rozsiane. Problemy z dostępem do edukacji seksualnej, bezpiecznej antykoncepcji, aborcji. Problem z rozkradaniem majątku wspólnego przez kościół katolicki i narzucaniem przez jego agentów swojej przemocowej wizji świata.
Ivo Friendica
tak przy okazji, to rozumiem, że zgodziłbyś się na polexit w zamian za prawo do uprawy konopi siewnych?
Chodziło mi raczej o pewną hierarchię spraw. W końcu nic o tym nie wiem, żeby istniała taka alternatywa, że albo należymy do Unii Europejskiej, albo polski rolnik może uprawiać bez pozwolenia konopie siewne.
Ivo Friendica
Aha, OK. Teraz lepiej rozumiem Twoje intencje.

This website uses cookies to recognize revisiting and logged in users. You accept the usage of these cookies by continue browsing this website.