quitter.pl

DivMod Friendica
Armen Mekhakyan 2019-11-07 @23:00
https://pod.co/haloradio/armen-mekhakyan-2019-11-07-23-00
Tematem dzisiejszej audycji: P S Y C H O T E R A P I A – czym są nurty terapeutyczne i jak wybrać dobry dla siebie?
Gośćmi Państwa i Armena będą: Dorota Dyksowska – certyfikowany terapeuta Poznawczo-Behawioralny, superwizor oraz wykładowca. Robert Sadowski – psycholog, psychoanalityk, superwizor analityczny oraz wykładowca. Krzysztof Błażejewski - psycholog, psychoterapeuta humanistyczno-doświadczeniowy. Twórca i administrator grupy Psychoterapeuta Psychoterapeucie Przyjacielem. Zrzeszającej ponad 3000 sprawdzonych terapeutów z całej polski.
DivMod Friendica
Wybory do parlamentu RP
Starts:  Sunday October 13, 2019 @ 6:00 AM
Finishes:  Sunday October 13, 2019 @ 8:00 PM
Wybory do sejmu i senatu RP
2 people attend

DivMod Friendica
No i facebook ma awarie ... :P
A fediverse nie ma avarii :D

DivMod Friendica
Wystartowało Towarzystwo Przyjaciół Wolnych Lektur!
[url]https://nowoczesnapolska.org.pl/2019/06/07/wystartowalo-towarzystwo-przyjaciol-wolnych-lektur/
[/url]


DivMod Friendica
No i blox.pl zniknął na dobre. A z nim kawał historii polskiego internetu.
Wśród nich porzucone blogi, które miały na prawdę wartościową zawartość - jak na przykład "filozofy.blox.pl" czy też "rozmawiamy.blox.pl".

Czy na prawdę nie dało się choćby w formie statycznej zachować całości dla potomnych?
Mikolaj Friendica (AP)
Cóż... "Agora" traktuje sprawę dość prosto - serwis ma służyć "monetyzacji". A ponieważ nie da się już z niego za dużo wycisnąć - zostaje wyłączony.

Raczej nie leży w interesie spółki by zwiększać ilość wartościowych zasobów dostępnych publicznie (w końcu zarabiają na tekstach płatnych). Stąd też nie przypuszczam by zaoferowali całe archiwum "blox.pl" do pobrania.

Wiemy, że udostępnienie tych zasobów publicznie leży w interesie społecznym, ale interes spółki tutaj akurat koliduje z nim. Nie należy mieć złudzeń co do do wartości jakimi kieruje się medialna korporacja.

A dla nas to kolejna lekcja o tym, że najlepiej umieszczać blogi i inne zasoby na własnych serwisach - czy to hostowanych wspólnie ze znajomymi czy tez samodzielnie.
newer older

This website uses cookies to recognize revisiting and logged in users. You accept the usage of these cookies by continue browsing this website.