quitter.pl

Ivo Friendica

Szumowski się tuczy, policja napada na ludzi

Za rozlepienie tego plakatu na przystanku, policja napadła na aktywistkę w jej domu. Zabrali jej urządzenia jak komputer i telefon a ją samą wyprowadzili w kajdankach i aresztowali.

Nie dość że władza kradnie to jeszcze napada na ludzi którzy o tym mówią. Stop przemocy ze strony polskiej władzy! Polska władza jest na usługach Putina i stamtąd czerpie wzory!

J Burton friendica (AP)
I jak? wypuścili już tę kobietę?
@Ivo

Ivo Friendica

Maxwell Itoya

Parę dni temu minęła 10 rocznica. 10 lat temu Maxwell Itoya został zastrzelony przez polską policję.

"Świadkowie zatrzymania, zaskoczeni nieprzystającą do okoliczności agresją policji, zaczęli nawoływać funkcjonariuszy do opanowania. W reakcji na to, jeden z policjantów – bez oddania strzałów ostrzegawczych i wbrew jakimkolwiek procedurom – zastrzelił 36-letniego Maxwella Itoyę, Polaka pochodzenia nigeryjskiego. Wszystkie dostępne materiały wskazują, że Max bynajmniej nie sprowokował policjanta do tak radykalnego czynu, nie zachowywał się agresywnie, apelował o spokój i opanowanie, starał się mediować wykorzystując płynną znajomość języka polskiego"

https://migracja.noblogs.org/maxwell-itoya/

Ivo Friendica
Jak donoszą dobrze poinformowane źródła, wedle władz Rosji nowa polska ustawa o sądach jest zgodna z konstytucją Federacji Rosyjskiej. Nic więc nie stoi na przeszkodzie by po jej przyjęciu, Polska wystosowała akces do Wspólnoty Niepodległych Państw.

Naszym obecnym władzom zawsze bliżej było do Azji niż do Europy...

Ivo Friendica
Policja polityczna grozi przedsiębiorcy śmiercią:

https://nczas.com/2019/12/19/razenie-pradem-granaty-hukowe-i-grozby-tak-cba-zatrzymuje-nie-handlarzy-bronia-ale-zwyklych-przedsiebiorcow-spiewali-deszcze-niespokojne-i-polewali-mnie-woda/

Był on skuty i wielokrotnie rażony prądem, gdy tracił przytomność polewano go wodą śpiewając "deszcze niespokojne". Wieziono go przez wiele godzin samochodem z opaską na oczach i grożono mu śmiercią.

Kiedy się obudzimy? Jak ludzie zaczną ginąć bez śladu?
J Burton friendica (AP)
Rzeczywiście zaczyna wyglądać to nieciekawie.
@Ivo

Ivo Friendica
Holenderscy policjanci walczyli na śnieżki z nastolatkami:
https://dobrewiadomosci.net.pl/29269-policjanci-wdali-sie-w-bojke-na-sniezki-z-dziecmi-przegrali/

Zastanawiam się jak zareagowali by polscy policjanci w takiej sytuacji? Razili prądem? Bili pałkami? Czy może tylko krzyczeli "tee a chcesz w ryj?"


Ivo Friendica
Czy Gowin zmieni front i wróci do PO? Okazuje się, że może być jeszcze bardzo ciekawie w tej kadencji sejmu ;-)

https://www.wiesci24.pl/2019/11/08/gowin-przejdzie-do-opozycji-i-utworzy-rzad-zaskakujaca-arytmetyka-sejmowa/


Ivo Friendica

PiS chce zamykać ludzi w więzieniach za obronę przed kościelnymi pedofilami

No i w końcu idą po swoje. Ponieważ świadome dzieci nie są już takim łakomym kąskiem dla ksiedza-pedofila, PiS spieszy watykańskim agentom z pomocą.

Za edukację seksualną dzieci służby będą zamykać do więzienia. Ziobro się ucieszy (już na sam dźwięk słowa "więzienie"), kościelni pedofile również. Jak trzeba być podłym by blokować ochronę naszych dzieci?

Prezesie - wstyd i hańba. Łapy precz od naszych dzieci!


Image/photo
Ivo Friendica

Skąd Jarosław ma takie zainteresowania zmianą ustroju państwa?

Skąd Jarosław ma takie zainteresowania np zmianą ustroju państwa?

- Henryk Świątkowski, wuj Kaczyńskich, był ministrem sprawiedliwości w komunistycznym rządzie w całym okresie stalinowskiego terroru za Bieruta.

Image/photo

- I to on z racji stanowiska podpisywał wszystkie wyroki śmierci na AK-owskich oficerów, w tym również na rotmistrza Pileckiego.

- Przy okazji załatwił willę Kaczyńskim na Żoliborzu, odebraną prawdziwemu Patriocie.
- Dodać wypada, że głównym zadaniem Świątkowskiego było fałszowanie historii mordu w Katyniu (szczegóły można podejrzeć na stronach archiwalnych Ministerstwa Sprawiedliwości).

- Drugim "drogim" Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojs... show more

Ivo Friendica
Funkcjonariusz Straży Marszałkowskiej, groził śmiercią posłance opozycji!

https://wiesci24.pl/2019/09/23/trzeba-cie-zabic-to-funkcjonariusz-strazy-marszalkowskiej-wyslal-maila-z-grozbami-do-katarzyny-lubnauer/

Czy już nic nas nie zdziwi? Następny krok to "tajemnicze zaginięcia" posłów opozycji. Nagle z kraju europejskiego zamieniliśmy się w kraj w którym rządzi jakaś junta wojskowa??


Ivo Friendica

Debata przedwyborcza

Kaczyński przestraszył się debaty z Kidawą-Błońską. Nic dziwnego, prezes boi się kobiet. Poza tym kiepsko wypada z tym swoim mlaskaniem...

https://wiesci24.pl/2019/09/20/kaczynski-przestraszyl-sie-debaty-z-kidawa-blonska/
Ja tam ani na panią Kidawę-Błońską, ani na nikogo innego z Platformy Obywatelskiej nie zamierzam głosować.
Ivo Friendica
Ja też na PO nie głosuję, tylko na Lewicę. Ale oglądanie jak prezes ma pietra przed potencjalną debatą i tak cieszy ;)
J Burton friendica (AP)
Swoją drogą to widzę, że PiS szykuje się do zmiany konstytucji w Polsce. Będzie polexit?
Bogdan Rink Friendica (AP)
Szczerze mówiąc, to stosunkowo mało mnie polexit obchodzi. Podstawa to zwalczanie kapitalizmu. A jeżeli chodzi o konkretne regulacje prawne, to jedną z ważniejszych spraw do wykonania jest zniesienie obowiązku posiadania zezwolenia na uprawę konopi siewnych.
Ivo Friendica
Konopie są ok. Choć jest mnóstwo innych ważnych spraw, jak choćby problemy z leczeniem chorych na raka, na stwardnienie rozsiane. Problemy z dostępem do edukacji seksualnej, bezpiecznej antykoncepcji, aborcji. Problem z rozkradaniem majątku wspólnego przez kościół katolicki i narzucaniem przez jego agentów swojej przemocowej wizji świata.
Ivo Friendica
tak przy okazji, to rozumiem, że zgodziłbyś się na polexit w zamian za prawo do uprawy konopi siewnych?
Chodziło mi raczej o pewną hierarchię spraw. W końcu nic o tym nie wiem, żeby istniała taka alternatywa, że albo należymy do Unii Europejskiej, albo polski rolnik może uprawiać bez pozwolenia konopie siewne.
Ivo Friendica
Aha, OK. Teraz lepiej rozumiem Twoje intencje.

Ivo Friendica
Sąd zabronił mówić, że Marek Fidelus stoi na czele szajki która kradnie kamienice w centrum Krakowa. Ponieważ sąd zabronił tego mówić, to pewnie nikt teraz już nie napisze, że pan Marek Fidelus stoi na czele szajki która okrada społeczeństwo przejmując kamienice za bezcen.

Idąc w ślad naszych rządzących należało by powiedzieć, że to jest "opinia sądu". I zgodnie z "opinią sądu" nie napiszemy już, że pan Marek Fidelus stoi na czele szajki która kradnie kamienice. Po co mielibyśmy to pisać?

Ivo Friendica
Image/photo

Polska prawica przeżywa właśnie sraczkę procesową i pozywa do sądu każdego kto ma inne poglądy. Otóż tłuki jedne - w powstaniu ginęły również osoby homoseksualne. Hitler mordował programowo homoseksualistów. Dotarło? Może powtórzyć?

To możecie się teraz poskarżyć proboszczowi i prezesikowi.

Ivo Friendica
Pan Prezes na pewno jest bardzo dumny ze swoich ludzi...Image/photo

Ivo Friendica
Ziobro chce zalegalizować gwałty dokonywane przez funkcjonariuszy na zatrzymanych

https://natemat.pl/279087,ziobro-chce-wprowadzac-prawo-dopuszczajace-kontrole-intymna

Prymitywizm Pimpusia Ziobry wprost poraża. Jak nazwać to nowe prawo? Gwałt plus chyba najlepiej oddaje jego istotę.
newer older

This website uses cookies to recognize revisiting and logged in users. You accept the usage of these cookies by continue browsing this website.