quitter.pl

Ivo Friendica

PiS chce zamykać ludzi w więzieniach za obronę przed kościelnymi pedofilami

No i w końcu idą po swoje. Ponieważ świadome dzieci nie są już takim łakomym kąskiem dla ksiedza-pedofila, PiS spieszy watykańskim agentom z pomocą.

Za edukację seksualną dzieci służby będą zamykać do więzienia. Ziobro się ucieszy (już na sam dźwięk słowa "więzienie"), kościelni pedofile również. Jak trzeba być podłym by blokować ochronę naszych dzieci?

Prezesie - wstyd i hańba. Łapy precz od naszych dzieci!


Image/photo

Ivo Friendica

Skąd Jarosław ma takie zainteresowania zmianą ustroju państwa?

Skąd Jarosław ma takie zainteresowania np zmianą ustroju państwa?

- Henryk Świątkowski, wuj Kaczyńskich, był ministrem sprawiedliwości w komunistycznym rządzie w całym okresie stalinowskiego terroru za Bieruta.

Image/photo

- I to on z racji stanowiska podpisywał wszystkie wyroki śmierci na AK-owskich oficerów, w tym również na rotmistrza Pileckiego.

- Przy okazji załatwił willę Kaczyńskim na Żoliborzu, odebraną prawdziwemu Patriocie.
- Dodać wypada, że głównym zadaniem Świątkowskiego było fałszowanie historii mordu w Katyniu (szczegóły można podejrzeć na stronach archiwalnych Ministerstwa Sprawiedliwości).

- Drugim "drogim" Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojs... show more

Ivo Friendica
Funkcjonariusz Straży Marszałkowskiej, groził śmiercią posłance opozycji!

https://wiesci24.pl/2019/09/23/trzeba-cie-zabic-to-funkcjonariusz-strazy-marszalkowskiej-wyslal-maila-z-grozbami-do-katarzyny-lubnauer/

Czy już nic nas nie zdziwi? Następny krok to "tajemnicze zaginięcia" posłów opozycji. Nagle z kraju europejskiego zamieniliśmy się w kraj w którym rządzi jakaś junta wojskowa??


Ivo Friendica

Debata przedwyborcza

Kaczyński przestraszył się debaty z Kidawą-Błońską. Nic dziwnego, prezes boi się kobiet. Poza tym kiepsko wypada z tym swoim mlaskaniem...

https://wiesci24.pl/2019/09/20/kaczynski-przestraszyl-sie-debaty-z-kidawa-blonska/
Ja tam ani na panią Kidawę-Błońską, ani na nikogo innego z Platformy Obywatelskiej nie zamierzam głosować.
Ivo Friendica
Ja też na PO nie głosuję, tylko na Lewicę. Ale oglądanie jak prezes ma pietra przed potencjalną debatą i tak cieszy ;)
J Burton Friendica (AP)
Swoją drogą to widzę, że PiS szykuje się do zmiany konstytucji w Polsce. Będzie polexit?
Bogdan Rink Friendica (AP)
Szczerze mówiąc, to stosunkowo mało mnie polexit obchodzi. Podstawa to zwalczanie kapitalizmu. A jeżeli chodzi o konkretne regulacje prawne, to jedną z ważniejszych spraw do wykonania jest zniesienie obowiązku posiadania zezwolenia na uprawę konopi siewnych.
Ivo Friendica
Konopie są ok. Choć jest mnóstwo innych ważnych spraw, jak choćby problemy z leczeniem chorych na raka, na stwardnienie rozsiane. Problemy z dostępem do edukacji seksualnej, bezpiecznej antykoncepcji, aborcji. Problem z rozkradaniem majątku wspólnego przez kościół katolicki i narzucaniem przez jego agentów swojej przemocowej wizji świata.
Ivo Friendica
tak przy okazji, to rozumiem, że zgodziłbyś się na polexit w zamian za prawo do uprawy konopi siewnych?
Chodziło mi raczej o pewną hierarchię spraw. W końcu nic o tym nie wiem, żeby istniała taka alternatywa, że albo należymy do Unii Europejskiej, albo polski rolnik może uprawiać bez pozwolenia konopie siewne.
Ivo Friendica
Aha, OK. Teraz lepiej rozumiem Twoje intencje.

Ivo Friendica

Kaczyński i Putin

Image/photo

Prezesie Kaczyński, prezydencie Putinie - nie wstydźcie się swoich uczuć. Macie tyle wspólnego ze sobą, począwszy od poglądów na państwo aż po orientację seksualną.

Nie wstydźcie się towarzysze, czas na coming out. Inaczej będziecie niczym Romeo i Julia, którym zwaśnione rody nie chcą pozwolić na szczęśliwy związek. My, życzymy Wam powodzenia w układaniu sobie życia prywatnego. Może wtedy zostawicie w spokoju nasze państwa...

Ivo Friendica
Sąd zabronił mówić, że Marek Fidelus stoi na czele szajki która kradnie kamienice w centrum Krakowa. Ponieważ sąd zabronił tego mówić, to pewnie nikt teraz już nie napisze, że pan Marek Fidelus stoi na czele szajki która okrada społeczeństwo przejmując kamienice za bezcen.

Idąc w ślad naszych rządzących należało by powiedzieć, że to jest "opinia sądu". I zgodnie z "opinią sądu" nie napiszemy już, że pan Marek Fidelus stoi na czele szajki która kradnie kamienice. Po co mielibyśmy to pisać?

Ivo Friendica
Image/photo

Polska prawica przeżywa właśnie sraczkę procesową i pozywa do sądu każdego kto ma inne poglądy. Otóż tłuki jedne - w powstaniu ginęły również osoby homoseksualne. Hitler mordował programowo homoseksualistów. Dotarło? Może powtórzyć?

To możecie się teraz poskarżyć proboszczowi i prezesikowi.

Ivo Friendica
Pan Prezes na pewno jest bardzo dumny ze swoich ludzi...Image/photo

Ivo Friendica
Ziobro chce zalegalizować gwałty dokonywane przez funkcjonariuszy na zatrzymanych

https://natemat.pl/279087,ziobro-chce-wprowadzac-prawo-dopuszczajace-kontrole-intymna

Prymitywizm Pimpusia Ziobry wprost poraża. Jak nazwać to nowe prawo? Gwałt plus chyba najlepiej oddaje jego istotę.

Ivo Friendica
Zwykle mieliśmy rządy takie sobie. Ale co nas podkusiło, by tym razem zrobić sobie rząd podległy Moskwie? Jak długo jeszcze Putin ma zacierać ręce?


Ivo Friendica
Kaczyński i ferajna szykują się by po wyborach wprowadzić obowiązkowe lekcje religii dla wszystkich. W końcu jakoś trzeba spłacić ten dług biskupom za naganianie wyborców...

Ivo Friendica

Panie Kaczyński,

co pan ma do powiedzenia dzieciom molestowanym przez księży? Powie im pan że to ofiara w imię dobrych relacji z biskupami? Państwo które ma chronić swoich obywateli przed zakusami tych ludzi! Oni nawzajem się chronią i Pan ma w tym współudział! Kiedyś będzie Pan musiał spojrzeć tym skrzywdzonym ludziom w oczy.

Image/photo


Ivo Friendica

Ciekawy wywiad z Vegą

Okazuje się, że wysoki rangą funkcjonariusz PiS wykradł scenariusz nowego filmu Patrykowi Vedze. Kto wie? Może nawet służb wywiadowczych użyli do tego?


"- Po czym padła sugestia, że powinniśmy przełożyć premierę na później.

- A jak nie, to co?

- Zawoalowane groźby. Od kontroli skarbowej po sprawę karną. Usłyszałem, że mogę zostać pomówiony o związki ze zorganizowaną przestępczością i trafić do aresztu."


Rozumiecie? Pomówiony o związki ze zorganizowaną przestępczością, plus areszt!
Tak działa władza Kaczyńskiego. Podpadniesz - aresztujemy cię! Herszt bandy i minister Zero. Używają policji i prokuratury by aresztować NIEWINNYCH ludzi.

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1798432,1,patryk-vega-zamieniam-nienawisc-na-film.read
Later posts Earlier posts

This website uses cookies to recognize revisiting and logged in users. You accept the usage of these cookies by continue browsing this website.