quitter.pl

Ivo Friendica
Image/photo

Polska prawica przeżywa właśnie sraczkę procesową i pozywa do sądu każdego kto ma inne poglądy. Otóż tłuki jedne - w powstaniu ginęły również osoby homoseksualne. Hitler mordował programowo homoseksualistów. Dotarło? Może powtórzyć?

To możecie się teraz poskarżyć proboszczowi i prezesikowi.

Ivo Friendica
Pan Prezes na pewno jest bardzo dumny ze swoich ludzi...Image/photo

Ivo Friendica
Ziobro chce zalegalizować gwałty dokonywane przez funkcjonariuszy na zatrzymanych

https://natemat.pl/279087,ziobro-chce-wprowadzac-prawo-dopuszczajace-kontrole-intymna

Prymitywizm Pimpusia Ziobry wprost poraża. Jak nazwać to nowe prawo? Gwałt plus chyba najlepiej oddaje jego istotę.

Ivo Friendica
Zwykle mieliśmy rządy takie sobie. Ale co nas podkusiło, by tym razem zrobić sobie rząd podległy Moskwie? Jak długo jeszcze Putin ma zacierać ręce?


Ivo Friendica
Kaczyński i ferajna szykują się by po wyborach wprowadzić obowiązkowe lekcje religii dla wszystkich. W końcu jakoś trzeba spłacić ten dług biskupom za naganianie wyborców...

Ivo Friendica

Panie Kaczyński,

co pan ma do powiedzenia dzieciom molestowanym przez księży? Powie im pan że to ofiara w imię dobrych relacji z biskupami? Państwo które ma chronić swoich obywateli przed zakusami tych ludzi! Oni nawzajem się chronią i Pan ma w tym współudział! Kiedyś będzie Pan musiał spojrzeć tym skrzywdzonym ludziom w oczy.

Image/photo

Ivo Friendica

PiS popiera Rosję. Za darmo?

Polski rząd PiS poparł Rosję! Rosja będzie z powrotem w Radzie Europy.

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-onet-polska-poparla-przywrocenie-rosji-prawa-glosu-w-radzie-/podglad-wydruku,nId,3076446

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości co do tego że rząd PiS jest prorosyjski?


Ivo Friendica

Ciekawy wywiad z Vegą

Okazuje się, że wysoki rangą funkcjonariusz PiS wykradł scenariusz nowego filmu Patrykowi Vedze. Kto wie? Może nawet służb wywiadowczych użyli do tego?


"- Po czym padła sugestia, że powinniśmy przełożyć premierę na później.

- A jak nie, to co?

- Zawoalowane groźby. Od kontroli skarbowej po sprawę karną. Usłyszałem, że mogę zostać pomówiony o związki ze zorganizowaną przestępczością i trafić do aresztu."


Rozumiecie? Pomówiony o związki ze zorganizowaną przestępczością, plus areszt!
Tak działa władza Kaczyńskiego. Podpadniesz - aresztujemy cię! Herszt bandy i minister Zero. Używają policji i prokuratury by aresztować NIEWINNYCH ludzi.

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1798432,1,patryk-vega-zamieniam-nienawisc-na-film.read

Ivo Friendica

Jak kościół katolicki podporządkował sobie kiedyś Irlandię

https://krytykapolityczna.pl/swiat/irlandia-naduzycia-kosciola-rozmowa/

Tortury dzieci i kobiet. Biedni byli wykorzystywanie przez instytucje kościoła katolickiego, który brał dotacje od państwa na każde dziecko.
Dzieci były bite i wykorzystywane do pracy. Kobiety bite i poniżane, odbierano im ich dzieci.

I to robi instytucja, która ma na ustach "miłość bliźniego", "Chrystus cię kocha". Ta kryminogenna instytucja ma wszędzie swoich agentów.

Chcesz by dalej rządziła Polską? To głosuj dalej na PiS - on im z pewnością dosypie pieniędzy i pozwoli nękać Twoje dzieci.

Ivo Friendica

Żeby PiS przegrał jesienne wybory...

Żeby PiS przegrał jesienne wybory to przezes musiałby chyba przejechać po pijaku zakonnicę na pasach...

Image/photo

Tak jak zrobił to już kiedyś jeden kandydat...


Ivo Friendica

Zakaz

Image/photo

Już niedługo... zaraz po wyborach... "Prawo i Sprawiedliwość" wprowadzi w nocy nową ustawę... prezydent szybciutko podpisze...

Ivo Friendica

Jak widzą Polskę

https://www.dw.com/pl/taz-polakom-pozosta%C5%82a-jedynie-nadzieja-w-s%C4%99dziach-w-luksemburgu/a-49327314

„Jeżeli PiS doprowadzi do końca wdrożoną przez siebie przebudowę wymiaru sprawiedliwości, to ‘wolność i niezależność' Polaków wkrótce znów się skończą”

A między nami mówiąc - jak PiS dokończy swoją ehm "reformę" to już nikt prezesowi nie podskoczy. W żadnym sądzie obywatelu szans miał nie będziesz. Policja, 6 rano, kajdanki i do widzenia. Ziobro zrobi konferencje potem i powie że zatrzymano "bandytę".

Ivo Friendica

Piekło kobiet trwa

Nasz ulubiony rząd z ulubionym prezesem nie ustają w swojej walce o przyłączenie Polski do Rosji - na razie tylko mentalnie, ale kto wie co będzie dalej.

Nie dość, że chcą zmuszać kobiety do rodzenia dzieci, to jeszcze chcą odebrać cesarskie cięcie. Tym ludziom chodzi o to by cierpienie było jak największe.

https://oko.press/ostre-ciecie-cesarskiego-ciecia-kobiety-traca-kontrole-nad-wlasnym-porodem-czujemy-sie-oszukane

Ivo Friendica

PiS ukradł policjantowi emeryturę

nie oszczędzą nikogo - nawet szeregowych policjantów - ukradli mu pieniądze na życie.

Image/photo

Ivo Friendica
Fundacja prosi Spółdzielnię Mieszkaniową o nieodpłatne udostępnienie powierzchni reklamowej na plakaty „Nauko, ufam Tobie”.
[url]https://wolnoscodreligii.plhttps://wolnoscodreligii.pl/2019/06/06/fundacja-prosi-spoldzielnie-mieszkaniowa-o-nieodplatne-udostepnienie-powierzchni-reklamowej-na-plakaty-nauko-ufam-tobie/
[/url]

Ivo Friendica

Finanse kampanii PiS

mówi się, że PiS wymusza na przedsiębiorcach "dobrowolne" datki na partię. Podporządkowani mogą liczyć na przychylność władz w podziale łupów. Niechętni... no cóż areszty... oskarżenia...
Twórca holdingu Polskie Centrum Zdrowia przekonał się o tym dość boleśnie...

Ivo Friendica

Zakaz aborcji zaraz o wyborach

Chodzą słuchy, że zaraz po wyborach PiS do spółki z Watykanem chcą wprowadzić w Polsce całkowity zakaz aborcji. Przejmą parlament, zmienią konstytucję.

Moim zdaniem ze swoim zamordyzmem mogą pójść w zaparte. A znając determinację kobiet, które stoimy już i tak pod ścianą - może być niewesoło. Jak się PiS rozpędzi to może jakąś wojnę domową wywołać...
Later posts Earlier posts

This website uses cookies to recognize revisiting and logged in users. You accept the usage of these cookies by continue browsing this website.